O nas

 

    Codziennie inna torebka?

To możliwe! Zmieniaj, przebieraj, komponuj i ciesz się codziennie nową        torebką.

To Ty decydujesz o finalnym wyglądzie swojej torebki.

U nas znajdziesz uchwyty i łezki do modeli Obag standard, mini, o’chin, square, obag’50 oraz paski naramienne i łańcuszki do modeli opocket, obasket, omoonlight, omoon, oswing, ofolder. 

  Nasze produkty są kompatybilne z wszystkimi torebkami  z tworzywa eva typu obag, justo, hymybag, jelly, humbag i innych podobnych. Wszystkie elementy są wymienne, dzięki czemu zmieniając jeden element można całkowicie odmienić wygląd torebki.

Personalizowane torebki są hitem!

Nasz młody i dynamiczny zespół dołoży wszelkich starań, aby nie tylko sprawnie dostarczyć Państwu zamówienie produkty, ale również odpowiedzieć na Państwa pytania i ewentualne wątpliwości na każdym etapie zakupu.

   W naszej ofercie znajdziesz produkty zarówno oryginalne jak i pochodzące z naszej własnej manufaktury. Wszystkie nasze akcesoria tworzymy zgodne z aktualnymi trendami. Nasze produkty powstają ze skór naturalnych jak i tworzyw skóropodobnych. Oferujemy 100% kompatybilności naszych produktów z oryginalnymi produktami Obag oraz gwarancję satysfakcji z dokonanych u nas zakupów.

   Stosujemy jedynie sprawdzone i certyfikowane materiały, a produkty powstają w naszej małej pracowni na terenie Dolnego Śląska. 

Pamiętaj, że nasze produkty (oprócz body) nie są oryginalne. Są to polskie zamienniki.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl